СПИСОК ПРАЦІВНИКІВ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА,
ЯКІ МАЮТЬ ЗВАННЯ «МАЙСТЕР СПОРТУ», «ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР СПОРТУ», «ЗАСЛУЖЕНИЙ ТРЕНЕР УКРАЇНИ»

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Місце роботи, посада Почесне звання Рік присвоєння
1. Стецюк Світлана Вікторівна ДНЗ № 413, інструктор з фізкультури Майстер спорту 1981
2. Ястребов Олег Олександрович ХЛ № 1, учитель фізичної культури Заслужений тренер України 2017
Майстер спорту 2008
3. Бутенко Наталя Юріївна ХГ № 52, учитель фізичної культури Майстер спорту 1985
4. Лукаш Людмила Вікторівна ХЛ № 55, учитель фізичної культури Майстер спорту 1991
5. Слинько Дмитро Олексійович ХЛ № 100, учитель фізичного виховання Майстер спорту 2010
6. Івакін Тарас Анатолійович ХЛМ № 133, учитель фізичної культури Заслужений майстер спорту України 2002
7. Пірякін Денис Геннадійович ХЛМ № 133, учитель фізичної культури Майстер спорту 2013
8. Безатосна Анастасія Віталіївна ХЛ № 158, учитель фізичної культури Майстер спорту 2017
9. Британ Наталія Олександрівна ХЛ № 164, учитель фізичної культури Майстер спорту 1997
10. Гаврилова Людмила Петрівна ХЛ № 172, учитель біології Майстер спорту 1989
11. Імангулова Діяна Гільманівна ЦДЮТ № 3, керівник гуртка Майстер спорту 1991
12. Мозирський Валентин Рафаілович ЦПО « Вектор», керівник гуртка Заслужений тренер України 1999
13. Пунегов Юрій Олександрович ЦПО « Вектор», керівник гуртка Майстер спорту 1985
14. Андрусенко Юрій Володимирович КДЮСШ № 1, директор Майстер спорту 2019
15. Абабова Алла Володимирівна КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 1986
16. Булгаков Артем Миколайович КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 2003
17. Гранкін Геннадій Вікторович КДЮСШ № 1, тренер-викладач Заслужений тренер України 2005
Майстер спорту 1983
18. Зубко Інна Володимирівна КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 1983
19. Караченко Тетяна Сергіївна КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 2014
20. Кірюшина Людмила Борисівна КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 1966
21. Кремезна Юлія Іванівна КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 2017
22. Кремезний Євгеній Вікторович КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 2017
23. Матвієвський Євген Анатолійович КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 1989
24. Чуєв Андрій Юрійович КДЮСШ № 1, тренер-викладач Майстер спорту 2009
25. Мамедов Олександр Арифович КДЮСШ № 2, директор Майстер спорту 1993
26. Білоконь Олександра Сергіївна КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2010
27. Бурдаков Ігнат Валерійович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2011
28. Бурдаков Микита Валерійович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2014
29. Жеребчевський Антон Сергійович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2008
30. Крівчач Віктор Костянтинович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 1983
31. Лелюх Марія Вадимівна КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2008
32. Немцева Юлія Миколаївна КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2005
33. Рисенков Олег Юрійович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 1972
34. Скригін Антон Віталійович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2008
35. Тростянський Станіслав Геннадійович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 2012
36. Шевченко Віктор Іванович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Заслужений тренер України 2003
37. Щокін Микола Леонідович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 1979
38. Яновський Олександр Олегович КДЮСШ № 2, тренер-викладач Майстер спорту 1980
Кiлькiсть переглядiв: 918