СПИСОК ПРАЦІВНИКІВ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ,
ЯКІ НАГОРОДЖЕНІ ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ, ГРАМОТОЮ ТА ПОДЯКОЮ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ п/п Прізвище, ім'я, по батькові Посада, місце роботи Рік присвоєння
ПОЧЕСНА ГРАМОТА МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
1. Ліпейко Володимир Іванович заступник начальника Управління освіти 2005, 2011
2. Настенко Ірина Василівна завідувач центру освітніх технологій Управління освіти 2012
3. Москалець Любов Григорівна методист центру освітніх технологій Управління освіти 2007
4. Свідєрська Надія Павлівна методист центру освітніх технологій Управління освіти 2001
5. Сиромятнікова Людмила Миколаївна методист центру освітніх технологій Управління освіти 2001
6. Уляк Діана Костянтинівна методист центру освітніх технологій Управління освіти 1980, 1984, 2001, 2004
7. Роппе-Тенеїшвілі Ольга Василівна вчитель біології ХЛ № 1 2012, 2013
8. Островна Діана Леонідівна заступник директора з навчально-виховної роботи ХЛ № 9 2006
9. Русанова Олена Костянтинівна вчитель хімії за сумісництвом ХЛ № 16 2010
10. Касеко Ірина Ігорівна директор ХЛ № 17 2012
11. Тарасенко Олена Іванівна вчитель англійської мови ХЛ № 17 2004
12. Стадник Любов Григорівна вчитель математики ХЛ № 17 2001
13. Чопікян Анжеліна Володимирівна вчитель української мови та літератури ХЛ № 17 2005
14. Бабенко Людмила Василівна вчитель математики ХЛ № 37 2004
15. Клименко Ольга Іванівна вчитель французької мови ХЛ № 37 2005
16. Дементьєва Ірина Павлівна директор ХЛ № 55 2003
17. Коваленко Олександра Василівна вчитель хімії ХЛ № 55 2004
18. Лісовенко Наталія Леонідівна учитель історії ХЛ № 55 2012
19. Гряник Олександр Григорович директор ХЛ № 62 2009
20. Логінов Микола Миколайович вчитель трудового навчання ХЛ № 62 2007
21. Полєхіна Ольга Миколаївна заступник директора з навчальної роботи ХЛ № 100 2005
22. Стрельнікова Ірина Михайлівна вчитель трудового навчання ХЛ№100 2001
23. Морозова Валентина Олександрівна вчитель української мови та літератури ХЛ № 100 2002
24. Шевцова Наталія Вікторівна завідувач бібліотеки ХЛ № 100 2002
25. Сологуб Наталія Іванівна вчитель фізики ХЛ № 100 2006
26. Охрій Людмила Іванівна заступник директора з навчально-виховної роботи ХЛ № 107 2012
27. Буряк Юлія Леонідівна вчитель географії ХЛ № 107 2012
28. Богданова Людмила Євгенівна вчитель хімії ХЛМ № 133 2012
29. Борщик Лариса Миколаївна директор ХЛ № 164 2002
30. Олійник Лідія Петрівна вчитель української мови та літератури ХЛ №164 2012
31. Рисована Зінаїда Георгіївна вчитель початкових класів ХЛ № 164 2008
32. Кіясь Світлана Вікторівна вчитель початкових класів ХГ № 165 2001
33. Козубенко Ірина Сергіївна вчитель французької мови ХЛ № 166 2008
34. Борікін Андрій Борисович вчитель історії ХЛ № 166 2008
35. Поліщук Наталія Валентинівна вчитель фізики ХЛ № 166 2012
36. Шойхет Григорій Йосипович директор ХЛ № 170 2009
37. Вайнберг Тетяна Борисівна заступник директора з навчально-виховної роботи ХЛ № 170 2004
38. Уткіна Олександра Андріївна директор ХЛ № 172 2000
39. Мощенок Надія Дмитрівна заступник директора знавчально-виховної роботи ХЛ № 172 2008
40. Домокош Ольга Андріївна заступник директора знавчальної роботи ХЛ № 172 2005
41. Грецьких Валентина Миколаївна вчитель початкових класів СЕПШ ХГУ «НУА» 2004
42. Назаренко Антоніна Андріївна вчитель початкових класів СЕПШ ХГУ «НУА» 2006
43. Шмулик Світлана Олексіївна вчитель української мови та літератури ХПАХЛ 2011
44. Жиліна Любов Василівна директор ЦДЮТ № 3 2001
45. Федцова Людмила Іванівна керівник гуртка ЦДЮТ № 3 2012
46. Мігунов Володимир Лаврентійович керівник гуртка за сумісництвом КЗ «Школа мистецтв» 2013
47. Лаврова Марина Василівна завідувач ДНЗ № 36 1999
48. Єрьоміна Наталія Яківна вихователь ДНЗ № 87 2000
49. Гучанова Тамара Володимирівна вихователь ДНЗ № 410 2004
ГРАМОТА МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
1. Петришена Оксана Миколаївна головний спеціаліст Управління освіти 2019
2. Зибіна Ірина Анатоліївна керівник гуртка ХЛ № 62 2020
3. Пархоменко Марія Вікторівна керівник гуртка КЗ «Школа мистецтв» 2020
ПОДЯКА МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
1. Вєдяєва Олена Володимирівна начальник Управління освіти 2022
2. Петришена Оксана Миколаївна головний спеціаліст Управління освіти 2017
3. Туманова Наталя Євгенівна завідувач ДНЗ № 119 2022
4. Молодика Олена Валентинівна вчитель зарубіжної літератури ХЛ№ 1 2020
5. Черевань Ірина Іванівна директор ХЛ № 4 2022
6. Довгань Галина Дмитріївна вчитель географії ХЛ № 5 2020
7. Д’якова Ірина Анатоліївна директор ХЛ № 16 2022
8. Неплюєва Ольга Вікторівна вчитель іспанської мови ХЛ№17 2021
9. Ричкова Лариса Володимирівна директор ХЛ № 36 2016
10. Акімова Надія Анатоліївна заступник директора з виховної роботи ХЛ № 37 2022
11. Дементьєва Ірина Павлівна директор ХЛ № 55 2017
12. Лісовенко Наталія Леонідівна учитель історії ХЛ № 55 2017
13. Зибіна Ірина Анатоліївна керівник гуртка ХЛ № 62 2018
14. Логінов Микола Миколайович вчитель трудового навчання ХЛ № 62 2019
15. Буряк Юлія Леонідівна вчитель географії ХЛ № 107 2022
16. Олійник Вікторія Олександрівна вчитель української мови та літератури ХЛМ № 133 2022
17. Шейко Ірина Юріївна вчитель зарубіжної літератури ХЛМ № 133 2020
18. Двернюк Лілія Сергіївна заступник директора знавчально-виховної роботи ХЛ № 134 2018
19. Крючкова Олена Володимирівна вчитель хореографії ХЛ № 158 2018
20. Васютенко Вікторія Вячеславівна вчителя початкових класів ХГ№165 2021
21. Шойхет Григорій Йосипович директор ХЛ № 170 2019
22. Брохштут Валерія Юхимівна вчитель івриту та англійської мови ХЛ № 170 2018
23. Андрусенко Юрія Володимирович директор КДЮСШ № 1 2015
24. Пархоменко Марія Вікторівна керівник гуртка КЗ «Школа мистецтв» 2014
25. Мігунов Володимир Лаврентійович керівник гуртка за сумісництвом КЗ «Школа мистецтв» 2019
26. Машинець Ліна Юріївна керівник гуртка ЦДЮТ № 3 2020
Кiлькiсть переглядiв: 1482