СПИСОК ПРАЦІВНИКІВ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА,
ЯКІ НАГОРОДЖЕНІ НАГРУДНИМ ЗНАКОМ
МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ «ВІДМІННИК ОСВІТИ»

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові Місце роботи, посада Рік присвоєння
1. Ліпейко Володимир Іванович заступник начальника Управління освіти 2021
2. Настенко Ірина Василівна Завідувач центру освітніх технологій Управління освіти 2016
3. Москалець Любов Григорівна Методист центру освітніх технологій Управління освіти 1991
4. Свідєрська Надія Павлівна Методист центру освітніх технологій Управління освіти 1986
5. Сиромятнікова Людмила Миколаївна Методист центру освітніх технологій Управління освіти 2002
6. Уляк Діана Костянтинівна Методист центру освітніх технологій Управління освіти 1984, 1987
Заклади загальної середньої освіти
7. Роппе-Тенеїшвілі Ольга Василівна ХЛ № 1, учитель біології 2017
8. Жигайло Раїса Іванівна ХЛ № 16, вчитель початкових класів 2013
9. Русанова Олена Костянтинівна ХЛ № 16, вчитель хімії за сумісництвом 2013
10. Стадник Любов Григорівна ХЛ № 17, учитель математики 2001
11. Васянович Олена Олександрівна ХГ № 52, учитель початкових класів 1985
12. Дементьєва Ірина Павлівна ХЛ № 55, директор 2008
13. Коваленко Олександра Василівна ХЛ № 55, учитель хімії 2009
14. Лісовенко Наталія Леонідівна ХЛ № 55, учитель історії 2021
15. Гряник Олександр Григорович ХЛ № 62, директор 2011
16. Гороховський Маркіян Васильович ХЛ № 62, учитель фізики 1980
17. Логінов Микола Миколайович ХЛ № 62, учитель трудового навчання 2010
18. Рябчикова Ольга Василівна ХЛ № 62, учитель математики 1991
19. Полєхіна Ольга Миколаївна ХЛ № 100, заступник директора знавчальної роботи 2022
20. Сологуб Наталія Іванівна ХЛ № 100, учитель фізики 1994
21. Веприк Світлана Анатоліївна ХЛ № 107, учитель інформатики 2001
22. Буряк Юлія Леонідівна ХЛ № 107, учитель географії 2020
23. Калюжна Наталя Іванівна ХГ № 110, учитель німецької мови 1991
24. Шаповалова Лариса Василівна ХЛМ № 133, учитель англійської мови 1989, 1991
25. Давиденко Тамара Пантеліївна ХЛ № 134, учитель німецької мови 1991
26. Борщик Лариса Миколаївна ХЛ № 164, директор 2007
27. Кіясь Світлана Вікторівна ХГ № 165, учитель початкових класів 2002
28. Собіна Валентина Іванівна ХЛ № 166, учитель історії 1995
29. Козубенко Ірина Сергіївна ХЛ № 166, учитель французької мови 2013
30. Шойхет Григорій Йосипович ХЛ № 170, директор 2015
31. Уткіна Олександра Андріївна ХЛ № 172, директор 2001
32. Мощенок Надія Дмитрівна ХЛ № 172, заступник директора з навчально-виховної роботи 2012
33. Райков Андрій Михайлович ХПЛ «Очаг», заступник директора з навчально-виховної роботи 2004
34. Сипченко Тетяна Миколаївна ХПЛ «Очаг», учитель математики 1991
35. Бєльчікова Лариса Яківна СЕПШ ХГУ «НУА», учитель зарубіжної літератури 1992
36. Галака Валентина Іванівна СЕПШ ХГУ «НУА», учитель української мови та літератури 1992
37. Грецьких Валентина Миколаївна СЕПШ ХГУ «НУА», учитель початкових класів 2008
38. Литвин Наталія Іванівна СЕПШ ХГУ «НУА», учитель української мови та літератури 2008
39. Назаренко Антоніна Андріївна СЕПШ ХГУ «НУА», учитель початкових класів 2008
Заклади дошкільної освіти
40. Лаврова Марина Василівна ДНЗ № 36, завідувач 2006
41. Бичкова Олена Петрівна ДНЗ № 119, вихователь-методист 1992
42. Сурженко Ірина Петрівна ДНЗ № 374, вчитель-логопед 2000
Заклади позашкільної освіти
43. Жиліна Любов Василівна ЦДЮТ № 3, директор 1996
44. Федцова Людмила Іванівна ЦДЮТ № 3, керівник гуртка 2016
45. Льгова Людмила Борисівна ЦДЮТ № 3, керівник гуртка 1980
46. Мігунов Володимир Лаврентійович КЗ «Школа мистецтв», керівник гуртка за сумісництвом 2017
Кiлькiсть переглядiв: 2138