Всеукраїнський конкурс «Учитель року»

Учитель року - 2024

Підсумки міського конкурсу “Учитель року – 2024”

План-графік проведення першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»

Наказ Управління освіти № 93 від 17.11.2023 "Про підсумки І (районного) туру міського конкурсу "Учитель року - 2024"

Умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»

Наказ Управління освіти № 86 від 27.10.2023 "Про проведення І (районного) туру міського конкурсу "Учитель року - 2024"

Наказ ДО ХМР № 147 від 23.10.2023 "Про проведення міського конкурсу "Учитель року – 2024"

Наказ МОН № 705 від 07.06.2023 "Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2024"

Лист МОН від 23.08.23 № 1/12626-23 "Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»"

Наказ ДНІО ХОВА № 060 від 10.07.2023 "Про проведення першого туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2024"

У 2023/2024 навчальному році всеукраїнський конкурс «Учитель року - 2024» проводиться у номінаціях:

 • «Географія»,
 • «Образотворче мистецтво»,
 • «Українська мова та література»,
 • «Фізика».

Новини конкурсу

/Files/images/____2023-2024_/IMG_20240301_115427_204.jpg 29 лютого 2024 року в Палаці дитячої та юнацької творчості відбулось свято-вшанування переможців, лауреатів та учасників міського конкурсу «Учитель року-2024». Учасників свята привітав Харківський міський голова Ігор Олександрович Терехов. Він висловив вдячність усім педагогам за те, що, незважаючи на всі жахи війни, вони продовжують якісно навчати та підтримувати молоде покоління, демонструючи мужність, майстерність та креативність.

Пишаємося, що одним з лауреатів конкурсу у номінації “Образотворче мистецтво” став учитель Київського району, учитель образотворчого мистецтва Харківського ліцею мистецтв №133 Грічанок Сергій Федорович. Сергій Федорович нагороджений Подякою міського голови та сертифікатом на щомісячну премію протягом року.

Вітаємо Сергія Федоровича і бажаємо подальших перемог, міцного здоров’я, натхнення, миру в країні!


Закінчився І (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024». Від щирого серця дякуємо всім учасникам фіналу, які представили Київський район:

 • Андрющенко Марині Володимирівні, учителю образотворчого мистецтва Харківського ліцею № 37,
 • Несвітайло Олексію Юрійовичу, учителю географії Харківського ліцею № 16,
 • Хаустовій Світлані Григорівні, учителю української мови та літератури Харківського ліцею № 100.

Окремі привітання учителю образотворчого мистецтва Харківського ліцею мистецтв № 133 Грічанку Сергію Федоровичу, який посів перше місце і став переможцем конкурсу та учителю української мови та літератури Харківської гімназії № 52 Жук Юлії Сергіївні, яка посіла друге місце в такому нелегкому змаганні.

Творчої вам наснаги, міцного здоров’я, подальших успіхів під мирним небом України. Нехай збуваються мрії. Щастя вам, благополуччя і гармонії. Нехай виправдаються всі надії, забудуться невдачі і відкриються шляхи до нових можливостей!


/Files/images/____2023-2024_/-100.jpg Закінчився міський конкурс «Учитель року-2024». Відповідно до наказу Департаменту освіти Харківської міської ради «Про підсумки проведення міського конкурсу «Учитель року-2024» лауреатом в номінації «Образотворче мистецтво» визнано Грічанка Сергія Федоровича, вчителя образотворчого мистецтва комунального закладу «Харківський ліцей мистецтв №133 Харківської міської ради».

Щиро вітаємо Сергія Федоровича і бажаємо успіху у першому (обласному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024»!


15 січня 2024 року розпочався перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024», який проводиться у номінаціях:

 • «Українська мова та література»,
 • «Образотворче мистецтво»,
 • «Географія»,
 • «Фізика».

У конкурсі беруть участь 12 учителів Київського району. Бажаємо їм успіху, натхнення, невичерпної енергії і перемоги!

Професія учителя є найблагороднішою, але водночас і найскладнішою з-поміж інших, бо вимагає не лише знань та майстерності, а й уміння навчати нового, виховувати позитивні людські якості, розвивати природні здібності дітей, і, що найголовніше, бачити у кожній з них особистість. Звісно, що така майстерність під силу далеко не кожній людині. Учитель крокує в ногу з часом, показує високий інтелектуальний і професійний рівень, а головне, не зупиняється на досягнутому.

Саме такі вчителі брали участь у районному турі міського конкурсу «Учитель року-2024».

Вони достойно пройшли шлях випробувань конкурсу, продемонстрували свій досвід, власні наробки, прийоми і методи активізації пізнавального інтересу та мотивації учнів до навчання.

Всім учасникам конкурсу бажаємо не зупинятися на досягнутому! Нехай творчий потенціал, невичерпний ентузіазм та наполеглива праця допоможуть досягти омріяної мети!

Вітаємо переможців конкурсу! Щиро бажаємо нових професійних злетів, цікавих ідей та успіху на педагогічній ниві і, звичайно ж, перемоги у міському конкурсі «Учитель року-2024».

/Files/images/____2023-2024/Переможці.jpg

Закінчується І (районний) тур міського конкурсу «Учитель року-2024». Учителі української мови та фізики провели онлайн-уроки. Детальніше...

У ході районного конкурсу «Учитель року-2024» учителі географії та образотворчого мистецтва провели онлайн-уроки.Учителі фізики взяли участь у випробуванні «Фізичний експеримент». Детальніше...

Продовжується районний тур міського конкурсу «Учитель року-2024». У режимі онлайн провели вебінари учителі української мови та літератури. Детальніше...

У цьому році районний тур міського конкурсу «Учитель року-2024» проводиться у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Фізика», «Географія» та «Образотворче мистецтво».
За традицією конкурс розпочався з тестування, яке пройшли всі учасники, у форматі онлайн та офлайн. Детальніше...


Учитель року - 2023

Міська презентація "Учитель року 2023"

Наказ ДО ХМР №193 від 25.11.2022 "Про проведення міського конкурсу «Учитель року – 2023"

Лист МОН № 1/13298-22 від 04.11.2022 "Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023»

Наказ МОН № 930 від 19.10.2022 "Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2023"

У 2022/2023 навчальному році конкурс «Учитель року» проводився у номінаціях:

 • «Захист України»,
 • «Основи здоров'я»,
 • «Початкова освіта»,
 • «Фізична культура».

Відеорезюме учасників міського конкурсу "Учитель року"

Сердюк Денис Андрійович - учитель фізичного виховання ХЗОШ № 37 Нікітіна Анастасія - учитель початкових класів ХЗОШ № 52

Круковська Світлана Григорівна - учитель основ здоров'я ХГ № 55 Уліцький Ігор Валерійович - учитель біології ХЗОШ № 164


Новини конкурсу

/Files/images/___2022-2023/Учитель року-2023.jpg

Закінчився міський конкурс «Учитель року-2023». За підсумками журі перемогу в номінації «Фізична культура» здобув заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель фізичної культури Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Харківської міської ради Харківської області Сердюк Денис Андрійович.

Вітаємо переможця та бажаємо подальших успіхів та перемог!

16 січня 2023 року розпочався перший тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2023» у Харківської області. Завершився відбірковий етап.

За підсумками І етапу конкурсу стали переможцями та перейшли до ІІ етапу:

- учителі предмету «Основи здоров’я»: Бондар Катерину (Харківська загальноосвітня школа № 164), Хоміну Оксану (Харківська загальноосвітня школа № 165);

- учителі фізичної культури: Сердюка Дениса (Харківська загальноосвітня школа № 37) та Пашенко Олександра (Харківський ліцей № 107);

- учитель початкових класів комунального закладу «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивчення окремих предметів № 16 Харківської міської ради Харківської області імені В.Г Сергєєва» Сіденко Світлану.

Вітаємо переможців! Бажаємо всім успіху і подальших перемог!

Завершується міський конкурс «Учитель року-2023». Наші фіналісти - Денис Сердюк та Анастасія Нікітіна пройшли останнє випробування конкурсу - провели онлайн уроки.

Денис Сердюк, учитель фізкультури Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37, провів урок за темою: «Черлідинг». Дівчата 11 класу разом з вчителем старанно виконували вправи з розвитку гнучкості, повторювали базові рухи черлідингу, хореографії та гімнастики під ритми красивої музики. За відгуками учнів урок був цікавим та веселим.

Анастасія Нікітіна, учитель початкових класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 52, проводила урок української мови у 4 класі. Урок пройшов в атмосфері взаєморозуміння та партнерської взаємодії. Під керівництвом вчителя діти розібрались із правилами чергування кінцевих приголосних та виконали цікаві вправи на закріплення матеріалу.

Вітаємо учасників міського конкурсу із закінченням випробувань та чекаємо на результати!

Продовжується міський конкурс «Учитель року-2023».

12 січня Денис Андрійович, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37, провів майстер-клас за темою: «Мотивація учнів до здорового способу життя».

Він ознайомив учасників майстер-класів з власними педагогічними ідеями щодо мотивації учнів до здорового способу життя під час дистанційного навчання, із застосуванням нетрадиційних засобів та форм фізичного виховання, комплексу оздоровчих та загальнорозвивальних вправ. Обговорив з колегами проблеми зниження рухової активності під час дистанційного навчання.

13 січня проводили майстер-класи учителі початкових класів. Нікітіна Анастасія Дмитрівна, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 52, провела майстер-клас за темою «Використання арттерапевтичних технік в освітньому процесі учнів початкової школи».

Учитель довела до присутніх думку про те, що арт-терапія допомагає розвинути комунікативні та когнітивні здібності, розуміти інших і відчувати себе впевненіше.

Учасники майстер-класу виконували вправи на зняття напруги: «Намалюй своє дихання», «Дивовижні перетворення», під час якої змогли розслабитися, побачити у звичайних речах щось неймовірне, дивовижне.

Через малюнок, казку арт-терапія допомагає вирішити внутрішні конфлікти, опанувати сильні емоції, усунути страх та зрозуміти власні почуття і переживання. Це те, що зараз так необхідно нашим дітям.

Арт-терапія не має обмежень і доступна кожній людині. До такого висновку підвела учасників майстер-класу Анастасія Дмитрівна.

Попереду ІІІ етап конкурсу. В ньому братимуть участь учителі, які отримують кращі бали за другий етап. Отже, чекаємо на рішення журі і

бажаємо нашим учасникам взяти участь у заключному етапі конкурсу!

Триває ІІ етап міського конкурсу «Учитель року-2023». Учителі нашого району: Уліцький І.В., Сердюк Д.Ю., Нікітіна А.С. уже взяли участь у практичній роботі, продемонструвавши високий рівень професійної компетентності.

Серед завдань були: розробка технологічної картки або інструкції для виконання практичних завдань учнями; створення алгоритмів, розробка освітнього проєкту або його плану; дидактичної гри (квесту, естафети, мандрівки тощо).

10 січня для учасників ІІ етапу конкурсу розпочалось наступне конкурсне випробування - «Майстер-клас».

Під час майстер-класу конкурсанти мають продемонструвати реалізацію власних педагогічних ідей (ознайомити учасників з методами, прийомами своєї роботи) відповідно до специфіки навчального предмета та вікових особливостей учнів.

Першим серед конкурсантів району провів майстер-клас за темою: «Використання сучасних освітніх технологій і методів навчання під час викладання теми «Надання допомоги пораненим в умовах бойових дій» (11 клас)» Уліцький Ігор Валерійович, учитель предмету «Захист України» Харківської загальноосвітньої школи № 164.

12 січня естафету у проведенні майстер-класів приймає Сердюк Денис Юрійович, учитель фізичного виховання Харківської загальноосвітньої школи № 37.

А 13 січня свої наробки продемонструє Нікітіна А.С., учитель початкових класів Харківської загальноосвітньої школи № 52.

Бажаємо успіху учасникам ІІ етапу конкурсу!

Розпочався міський конкурс «Учитель року-2023». Учителі нашого району, переможці районного туру, беруть участь у всіх номінаціях конкурсу:

у номінації «Захист України» - Уліцький Ігор, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164;

у номінації «Початкова освіта» - Нікітіна Анастасія, учитель початкових класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 52;

у номінації «Фізична культура» - Сердюк Денис, учитель фізичної культури Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37.

Представником від району в номінації «Основи здоров’я» стала Круковська Світлана, учитель Харківської гімназії № 55.

20 грудня відбулось онлайн тестування учасників. Учителі виконали тестову контрольну роботу, під час якої продемонстрували знання навчального предмету, методики викладання, педагогіки та психології.

Бажаємо всім учасникам успіху на шляху до перемоги!

09.12.2022 у рамках районного етапу міського конкурсу «Учитель року-2023» провели відкриті онлайн уроки учителі початкових класів. Детальніше...

05 грудня 2022 року у районі розпочався І етап міського конкурсу «Учитель року-2023». Учителі початкових класів пройшли онлайн тестування на знання методики, педагогіки та психології. 08 грудня дві конкурсантки провели дистанційні уроки. Детальніше


Учитель року - 2022

Наказ Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради № 185 від 15.11.2021 "Про підсумки I туру міського конкурсу «Учитель року – 2022»"


Лист МОН № 1/9-532 від 07.10.2021 "Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2022"

Наказ МОН № 1034 від 29.09.2021 "Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2022»"

Наказ Департаменту освіти ХМР №758 від 12.10.2021 "Про проведення міського конкурсу «Учитель року – 2022»"

Наказ Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради № 165 від 12.10.2021 "Про проведення I туру міського конкурсу «Учитель року-2022»"


Новини конкурсу

12.11.2021 року в рамках районного етапу міського конкурсу "Учитель року - 2022" відбулось фінальне випробування "Урок" у номінації «Інформатика». Детальніше...

11.11.2021 року в рамках районного етапу міського конкурсу "Учитель року - 2022" відбулось фінальне випробування "Урок" у номінації «Правознавство». Детальніше...

10.11.2021 року в рамках районного етапу міського конкурсу "Учитель року - 2022" відбулось фінальне випробування "Урок" у номінації «Біологія». Детальніше...

09.11.2021 року у гімназії № 1 провели уроки учасники районного конкурсу «Учитель року-2022» у номінації «Музичне мистецтво». Детальніше...

У рамках районного етапу міського конкурсу "Учитель року-2022" проведено практичну роботу для учителів інформатики. Детальніше...

22 та 25 жовтня 2021 року в рамках районного конкурсу «Учитель року-2022» пройшли майстер класи учителів інформатики. Детальніше...

20 та 21 жовтня 2021 року пройшли майстер-класи в номінаціях «Біологія», «Основи правознавства», «Мистецтво», які провели учасники конкурсу «Учитель року-2022». Детальніше...

18 жовтня 2021 року у районі розпочався перший тур міського конкурсу «Учитель року-2022». Мета конкурсу виявлення та підтримка талановитих педагогічних працівників, популяризація педагогічного досвіду. 23 педагогічних працівники в номінаціях «Біологія», «Мистецтво», «Основи правознавства» та «Інформатика» пройшли тестування щодо виявлення науково-методичного рівня. Детальніше...


Учитель року-2021

14 січня 2021 року розпочався ІІ тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021». Учасники взяли участь у фаховій онлайн зустрічі у режимі відеоконференції на платформі Zoom. Вони були ознайомлені з планом-графіком проведення другого (регіонального) туру конкурсу.

Від нашого району братимуть участь у конкурсі Ткачова Катерина Іванівна, директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області; Даниленко Олена Миколаївна, учитель — української мови та літератури Харківської спеціалізованої школи № 134 Харківської міської ради Харківської області та Земська Ірина Григорівна, учитель трудового навчання Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 Харківської міської ради Харківської області

Бажаємо їм успіхів та перемоги у ІІ (регіональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021»!


Підведено підсумки міського конкурсу «Учитель року-2021». За результатами трьох етапів визнано переможців і лауреатів. Серед них - Ткачова Катерина Іванівна, директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області переможець у номінації «Керівник закладу» та лауреат конкурсу у номінації «Математика» - учитель математики Харківської гімназії № 55 Почуєва Олена Анатоліївна.

Вони будуть нагороджені Подяками міського голови та отримають щомісячне грошове стимулювання.

Земська Ірина Григорівна, учитель трудового навчання Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 та Даниленко Олена Миколаївна, учитель української мови та літератури Харківської спеціалізованої школи № 134, які також гідно представили наш район у конкурсі, будуть нагороджені Почесними грамотами Департаменту освіти Харківської міської ради.

Вітаємо переможців та учасників міського конкурсу «Учитель року-2021» та бажаємо їм подальших успіхів та перемоги у ІІ (регіональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021»!


Наказ від 10.11.2020 № 202 "Про підсумки I туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»"


Новини конкурсу

Останній онлайн конкурс для учасників районного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» в номінації «Керівник закладу освіти». Дізнатися більше

Закінчився районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» для учителів української мови та літератури, математики, трудового навчання. Дізнатися більше

У період з 26 по 29 жовтня 2020 року учасники районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021, які зареєструвалися на сайті МОН України для участі у конкурсі, пройшли тестування. Дізнатися більше


Випробування третього туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»

Випробування другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»

Випробування першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»

Інформаційна картка учасника

Умови та порядок проведення

Наказ Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради від 20.10.2020 № 187 "Про проведення I туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021»"

Наказ Департаменту освіти Харківської міської ради від 19.10.2020 № 218 "Про проведення міського конкурсу «Учитель року – 2021»"

Наказ ДНІО ХОДА від 02.07.2020 № 86 "Про проведення першого (зонального) та другого (регіонального) турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»"

Наказ МОН України від 09.06.2020 № 777 "Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021»"Учитель року-2020

Наказ Департаменту освіти ХМР від 27.12.2019 № 347 "Про підсумки проведення міського конкурсу «Учитель року – 2020»"

13 грудня 2019 року у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області відбулося свято на честь переможців, лауреатів, учасників І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020». Детальніше...

Новини конкурсу: 12 листопада 2019 року учителі початкових класів провели відкриті показові уроки

Новини конкурсу: 08 листопада 2019 року учителі зарубіжної літератури провели відкриті показові уроки

Новини конкурсу: 05 листопада 2019 року розпочався ІІІ етап районного конкурсу «Учитель року-2020». Учителі історії провели показові уроки.

Новини конкурсу: 25 жовтня 2019 року закінчився ІІ етап І (районного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020». У Харківському педагогічному ліцеї № 4 пройшли фрагменти уроків, які провели вчителі історії

Новини конкурсу: 24 жовтня 2019 року в рамках І (районного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у Харківській спеціалізованій школі № 17 пройшли фрагменти уроків, які провели вчителі хімії. Учителі зарубіжної літератури провели майстер-класи з використанням інтерактивних методів навчання.

Новини конкурсу: 23 жовтня 2019 року в рамках І (районного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у Харківському ліцеї № 107 пройшли фрагменти уроків, які провели вчителі початкових класів. Учителі образотворчого мистецтва складали проект за темою, яку визначило журі конкурсу. Учителі історії змагалися у випробуванні «Методичний експромт»

Новини конкурсу: 21 жовтня 2019 року в рамках І (районного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у Харківській гімназії № 55 пройшли фрагменти уроків, які провели учителі зарубіжної літератури та образотворчого мистецтва

Новини конкурсу: 17 жовтня 2019 року у методичному центрі пройшов ІІ етап І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» для учителів зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва та хімії

Новини конкурсу: 16 жовтня 2019 року у методичному центрі пройшов ІІ етап І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020». Учителі початкових класів виконували практичну роботу

Новини конкурсу: 15 жовтня 2019 року у методичному центрі пройшов ІІ етап І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020». Учителі історії виконували практичну роботу

Новини конкурсу: 08 жовтня 2019 року розпочався районний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020»

Наказ УО від 16.09.2019 № 203 "Про проведення I (районного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020»" Додаток 1, Додаток 2, Додаток 3

Лист МОН України від 23.08.2019 № 1/11-7730 "Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020"


Презентація проекту Панкратьєвої В.В.
Кiлькiсть переглядiв: 3222