Вітаємо призерів Всеукраїнського турніру з фінансової грамотності «FinCup-2024»!

У травні 2024 року відбувся Другий Відкритий Всеукраїнський турнір з фінансової грамотності «FinCup-2024». Ініційовано проведення турніру Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Міністерства освіти і науки України.

Метою проведення турніру є підвищення фінансової грамотності молоді. Турнір проводився у 3 етапи:

  • І етап – проходив у березні в системі LMS Moodle на базі серверів Каразінського університету;
  • ІІ етап у квітні – члени журі оцінювали творчі роботи учасників на тему фінансової грамотності;
  • ІІІ етап (фінал Турніру) – команди-фіналісти захищали підготовлені розробки та відповідали на запитання журі.

У турнірі взяла участь команда Харківського ліцею № 4 «Юні фінансисти» у складі Другова Кирила, Дружиніної Дар’ї, Камишанової Ксенії, Козир Дарини, Рощупкіна Максима та Чічової Анастасії. Під керівництвом тренера, вчителя ХЛ № 4 Бутко Ольги Володимирівни, команда вийшла до фіналу й посіла ІІІ місце.

Учасники продемонстрували високий рівень підготовки та прагнення до перемоги. Знання, розуміння, та навички, набуті під час підготовки до турніру та впродовж виступів на трьох етапах, допомогли учасникам приймати зважені рішення щодо ефективного управління власними фінансами та раціонально діяти відповідно до конкретних життєвих обставин.

Вітаємо команду та тренера з перемогою! Бажаємо досягнення успіхів у різних сферах життя, у тому числі у вирішенні економічних викликів.

/Files/images/____2023-2024_/viber_2024-05-15_11-23-03-186.jpg/Files/images/____2023-2024_/viber_2024-05-15_11-23-03-123.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 19