Зарахування дитини-переселенця
до закладу дошкільної освіти

/Files/images/___2022-2023/zaeu_c6u0_190719.jpg З 27 січня 2021 року постановою Кабінету Міністрів було внесено зміни до Положення про заклад дошкільної освіти. Відповідно до підпункту сьомого пункту 10 першочергово до закладів дошкільної освіти зараховуються діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

У зв’язку із введенням воєнного стану та міграцією населення України до більш безпечних регіонів в листі МОН України від 17.03.2022№ 1/3475-22 надано роз'яснення щодо зарахування до закладів дошкільної освіти дітей із числа внутрішньо переміщених осіб.

Для зарахування дитини до закладу дошкільної освіти необхідно:

  • обрати дитячий садок за місцем фактичного проживання;
  • зареєструватися в системі електронної реєстрації на порталі -https://reg.isuo.org
  • подати заяву керівнику обраного закладу освіти, яка надається особисто одним із батьків або іншим законним представником дитини.

До заяви про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти додаються:

Звертаємо увагу!

Для зарахування дитини до державного (комунального) санаторного закладу дошкільної освіти (санаторних груп) до заяви про зарахування додається довідка територіального закладу охорони здоров’я чи протитуберкульозного диспансеру.

Для зарахування дитини до спеціального закладу дошкільної освіти (спеціальних груп) до заяви про зарахування додається висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини щодо виявлених особливостей розвитку (порушень слуху, зору, мовлення, поведінки, опорно-рухового апарату, інтелектуального розвитку чи затримки психічного розвитку).

Для зарахування дитини з особливими освітніми потребами до закладу дошкільної освіти та утворення інклюзивних груп до заяви про зарахування додається висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

Комунальний заклад «Харківський інклюзивно-ресурсний центр № 2 Харківської міської ради»

Комунальний заклад «Харківський інклюзивно-ресурсний центр № 1 Харківської міської ради»

Для зарахування дитини з інвалідністю до закладу дошкільної освіти до заяви про зарахування додаються:

  • копія медичного висновку про дитину з інвалідністю віком до 18 років, виданого лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я, або копія посвідчення особи, яка одержує державну соціальну допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”;
  • копія індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю.
Кiлькiсть переглядiв: 159